FREKO GP 25 let

2016-11   |   25. 11. FREKO a.s. oslavilo netradičně své 25. jubileum

FREKO GP 25 let pozvánka

FREKO a.s. je na trhu již 25 let a toto jubileum se rozhodlo oslavit netradiční zábavně-sportovní akcí v Kart Areně v Radotíně, kam společnost pozvala své klienty, partnery a přátele i své zaměstnance. Akci kulturně ozdobila kapela Legendy se vrací, jež zahrála největší rockové hity tak přesvědčivě, že se i leckdo roztančil.

Ale na perfektně připravené motokárové trati se urputně bojovalo kolo na kolo. Sítem kvalifikačních rozjížděk vykrystalizovala sestava pro finálovou jízdu, kterou si jezdci i vydatně povzbuzující diváci velkolepě užili. Ten, komu se nechtělo soukat do motokáry nebo ho předchozí jízdy vyčerpaly, mohl své závodnické umění vyzkoušet na dvou formulových simulátorech. I tam se závodilo tvrdě a i tato virtuální disciplína čekala na svého vítěze.

  Freko GP 25 let – poháry

FREKO GP 25 let stupně vítězů

Těsně před půlnocí byli vyhlášeni vítězové jednotlivých klání, a to ve třech kategoriíchMotokárový závod GP 25 let FREKO a.s. – muži: 1. místo pan Nezbeda (Metrostav), 2. místo pan Větrovský (FREKO), 3. místo pan Kramer (RTR a FREKO TRADE). Nejrychlejší ženou se stala DIDI a závod na simulátoru vyhrál další borec z FREKA pan Fritz. Mimo závod zajel nejlepší čas trati Tomáš Kolinger junior (FREKO). S potěšením můžeme konstatovat, že společnost FREKO a.s. má nejen kvalitní řidiče fréz a nákladních vozidel, ale i talentované závodníky! .

Freko GP 25 let – motokára

Čtvrt století naší společnosti jsme oslavili důstojně a zábavnou formou – a lze konstatovat, že i kvalitně a pěkně bujaře.