O společnosti

Akciová společnost FREKO, založená v roce 1991, je specializovaná stavební firma s působností po celé České republice, případně i v ostatních zemích Evropské unie. Svým zákazníkům poskytuje komplexní služby spojené s údržbou dopravních povrchů a široké spektrum služeb v komunální sféře.

HLAVNÍ ČINNOSTI

DOPRAVNÍ STAVBY

  • frézovaní živičných a cementobetonových krytů komunikací a ostatních dopravních ploch;
  • speciální stavební práce při výstavbě, opravách a údržbě letišťních dopravních ploch.
komunální SFÉRA
  • čištění komunikací, strojní a ruční čištění chodníků, blokový úklid, obsluha a vývoz košů atd.;
  • zimní údržba – kompletní strojní a ruční zimní údržba komunikací a chodníků;
  • zemní, demoliční a stavební práce;
  • údržba a výsadba zeleně;
  • kontejnerová doprava, odvoz suti, zemin a dalších odpadů včetně skládkování a likvidace.

FREKO a.s. disponuje týmem kvalitních odborníků s bohatými zkušenostmi, kteří připravují každý projekt na míru dle potřeb a přání zákazníků. K výhodám společnosti patří vlastní moderní technické vybavení včetně dílenského zázemí s vlastním servisem.

FREKO a.s. se řadí mezi firmy pravidelně a dlouhodobě se podílející na významných dopravních stavbách a rekonstrukci dálniční a silniční sítě v celé České republice, ve spolupráci s renomovaným německým partnerem se věnujeme rovněž výstavbě, opravám a údržbě letištních dopravních ploch u nás i v zahraničí. Dále poskytujeme všestranné služby spojené s údržbou komunikací a nakládání s odpadem, zabýváme se revitalizací a údržbou zeleně a dalšími činnostmi.

Cílem a ambicí společnosti FREKO a.s. je uspokojit veškeré požadavky zákazníků při nejvyšší kvalitě odvedených prací. Samozřejmostí je spolehlivost, realizace akcí v krátkých termínech, garance vysoké kvality a odpovídající a pro zákazníka příznivé ceny.
Od roku 1991 společnost FREKO a.s. realizovala stovky projektů ve vyjmenovaných oblastech. Kontaktujte naše pracovníky, kteří se seznámí s Vašimi požadavky a navrhnou optimální řešení pro Vaši zakázku.

Cíle a filozofie

Cílem společnosti FREKO a.s. je uspokojit veškeré požadavky zákazníků s ohledem na co nejvyšší kvalitu prací a co možná efektivní fungování všech procesů. Pro dosahování tohoto cíle disponujeme moderním a širokým technickým zázemím. Pracovníci naší společnosti jsou pravidelně proškolováni a díky svým zkušenostem, dlouholeté praxi a požadavkům kladeným na kvalitu práce patří ve svém profesním zařazení mezi skutečné odborníky. S cílem poskytování nejkvalitnějších služeb zákazníkům zavedla firma FREKO a.s. Systém řízení kvality dle ČSN EN ISO 9001:2009.